Glaformin Nedir?

Glaformin Tablet Nedir?

Türkiye’de 8 milyona yakın şeker hastası (diyabet) bulunmaktadır. Şeker hastalığını tıbbi bir ilaç ile tedavisi olmadığı için sadece insülin iğnesi yada çeşitli ilaçlar sayesinden vücuttaki şekerin dengelenmesi sağlanır. Ancak tamamen tedavi sağlanmadığı için sürekli bu iğne yada ilaçların kullanılması gerekmektedir. GlaFormin şeker hastalığına tam bir tedavi için üretilmiş bir efervesan tablettir.

%100 bitkisel bir ürün olan GlaFormin zeytin yaprağı ve vitamin takviyelerinden oluşur. Ürün kullanıldığı anda açlık şekerini anında dengeler. İnsülin iğnesi kullanımı bir – iki ay içerisinde bitirir. 4 haftada şeker değerleri düşer. Tip-1 ve Tip-2 tüm diyabet hastalarında etki gösteren Glaformin karaciğer yağlanmasını engeller ve pankreasın düzenli bir biçinde çalışmasını sağlar. Tabiki bu süreç bir anda gerçekleşmez düzenli kullanım ile gerçekleşir. GlaFormin suda eriyen kristalize tablet şeklinde formülize edilmiştir. Suda çözünür ve içtiğinizde hızlı bir şekilde kana karışması sağlanır bu da olabilecek en hızlı etkiyi sağlar.

İçeriği tamamen bitkisel olduğu için herhangi bir yan etki içermez ve kesinlikle sağlığa zarar vermez. Bu da GlaFormin’in en dikkat çekici yanıdır. Kimyasallardan uzak durarak vücudun dengesini korur. Bitkisel içerikli olduğu için birden fazla etkisi vardır ve bunlardan birisi şeker hastalığının ortadan kaldırılmasıdır. Diğer bir işlevi ise karaciğer yağlanmasının önlenmesidir.